Zadzwoń 696 064 210

Signia PURE 7PX aparat słuchowy

Cena: 7 270,00 zł 7270.00
ilość szt.
* - Pole wymagane
Producent: Signia

Opis

Nie bez powodu posiadamy dwoje uszu: Słyszenie obuuszne (tzw. binauralne), czyli naturalne słyszenie prawym i lewym uchem, ułatwia nam lokalizowanie źródeł dźwięku i zrozumienie mowy w trudnych sytuacjach, jak przyjęcia lub przebywanie na dworze w wietrzny dzień. Stanowi też podstawę orientacji przestrzennej i umożliwia selektywne słuchanie dźwięków. Dzięki słyszeniu obuusznemu podwyższona  jest głośność dźwięków, są one odbierane jako wyraźniejsze, a ponadto wzbogacona jest ich różnorodność i poprawiona jakość.

Nowe Pure primax łączą wyrafinowanie z zaawansowaną technologią primax w aparatach słuchowych typu RIC. Niewielkie, stylowe oraz wyjątkowo dyskretne, dzięki doskonałemu designowi i inteligentnym funkcjom, aparaty Pure dostarczają najlepszych wrażeń słuchowych, tak aby użytkownicy mogli łatwo słyszeć w każdej sytuacji.

 

Komunikacja z telefonem, TV i MP3 (opcja)

Łatwe połączenie, płynna integracja

Przekształcenie binauralnych aparatów słuchowych PURE PX w wysokiej jakości zestaw słuchawkowy stereo jest teraz niezwykle proste dzięki dodatkowemu akcesorium EasyTek. EasyTek pozwala podłączyć aparaty słuchowe do takich urządzeń jak: iPhone, iPad, smartfon z systemem Android oraz do dowolnych telefonów z funkcją Bluetooth. Wygodny przycisk wielofunkcyjny umożliwia zarówno włączanie jak i wyłączanie easyTeka, odbieranie rozmów telefonicznych, zmienianie programów lub łatwe przełączanie pomiędzy zewnętrznymi źródłami sygnałów, takimi jak odtwarzacze muzyki, telewizory i inne – wszystko za pomocą jednego przycisku. Proste w obsłudze przyciski sterowania głośnością pozwalają szybko zmieniać poziom dźwięku odbieranego przez aparaty słuchowe. Wyraźne diody LED przekazują informacje o statusie urządzenia, np. o konieczności doładowania akumulatora.

primax-situation-23_woman-easyTek_950x1694px

Aplikacja easyTek: Kontrola w zasięgu dłoni.

Darmowa do pobrania z Google Play Store lub Apple App Store, aplikacja easyTek* pozwala użytkownikom aparatów słuchowych na szybką i łatwą kontrolę.

Z aplikacją easyTek, użytkownicy mogą zmieniać programy słyszenia, poziom głośności, kierunkowość, głośność generatora szumu czy barwę dźwięków. Można również sprawdzić stan baterii aparatów słuchowych.

* Kompatybilne z systemami  Android i iOS.

easyTek_easyTek-App_950x1095px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px

Aplikacja touchControl: Wystarczy dotyk

Kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami primax, aplikacja touchControl pozwala użytkownikom na dyskretną kontrolę aparatów słuchowych za pomocą smartfona z systemem Android lub iOS bez dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Aplikacja, jest darmowa do pobrania z Google Play Store lub Apple App Store, dzięki niej użytkownicy mogą zmieniać programy słyszenia lub dostosować głośność.

Konfigurator przestrzenny.

Dostępna w aplikacji touchControl funkcja Konfiguratora Przestrzennego pozwala na dostosowanie trybu i kierunków działania mikrofonów kierunkowych, dzięki czemu użytkownik w łatwy sposób może skoncentrować się na preferowanym źródle dźwięku. Prosto aktywowana podczas ustawień początkowych funkcja jest kompatybilna z większością aparatów słuchowych z poziomów technologicznych 7px i 5px.*

* Dopasowanie binauralne, wymagane są TwinMic i e2e wireless 3.0 

touchControl-App_928px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px

 

Kolory

 Beżowy                

 Czarny                

 Brązowy            

 Ciemny szampan 

 Ciemny granit       

 Złoty blond            

 Granitowy             

 Szary                    

 Perłowy                

 Piaskowy brąz      

 Srebrny                

 Spirit        

Dane techniczne

Poziom technologiczny najwyższy
Łączność bezprzewodowa e2e + multimedia: telefon, TV, MP3
Typ baterii 312
Liczba kanałów 48

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl