Zadzwoń 696 064 210

ReSound LiNX2 5 aparat słuchowy

Cena: 4 370,00 zł 4370.00
ilość szt.
* - Pole wymagane
Producent: ReSound

Opis

ŻYWE POCZUCIE PRZESTRZENI I MOWY

ReSound LiNX2 jest aparatem stworzonym dla każdego pacjenta z łagodnym, aż po głęboki ubytek słuchu – wyznacza nowe standardy Inteligentnego Słyszenia. ReSound LiNX2 w każdym z aspektów wykorzystuje technologie tak inteligentne, że dopasowują się do Pacjenta i jego stylu życia.

Obuuszna kierunkowość ze słyszeniem przestrzennym

Zapewnia żywą świadomość przestrzenną z wyjątkowej jakości dźwiękiem. Mimo wzrostu hałasu tła, użytkownicy ReSound LiNX2 mogą skupić się na dźwiękach, którymi są zainteresowani, nie tracąc świadomośći otoczenia.

DETALE MAJĄ DUŻY WPŁYW NA KOMFORT I TRWAŁOŚĆ

Nowe, eleganckie modele BTE i RIE są znakomicie zaprojektowane. Są zarówno użyteczne, wygodne jaki i trwałe. Wszystkie modele otrzymały wyrafinowane i dokładne wykończenie, w najdrobniejszych detalach. Solidna konstrukcja jest gwarancją stabilności akustycznej oraz podstawą dla zapewnienia najwyższej jakości dźwięku.

MADE FOR iPHONE

Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów. Aparaty łączą się bezpośrednio z twoim telefonem. Komunikacja bezprzewodowa zapewniająca bezpośrednią łączność z iPhonem, iPadem lub iPod touch, sprawia że aparaty słuchowe działają niczym stereofoniczne słuchawki Bluetooth.

KAŻDY ELEMENT POKRYTY NANOPOWŁOKĄ ISOLATE

Każdy element aparatu słuchowego ReSound LiNX2 jest pokryty nanopowłoką iSolate zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Technologia ta odpiera wodę, pył i substancje powodujące korozję, takie jak woskowina i słony pot. Nawet dźwiękowody, słuchawki i kopułki SureFit są chronione przez iSolate.

MODELE RIE I BTE Z NOWYM SYSTEMEM SUPERFIT

Aparaty LiNX2 dostępne są w następujących wersjach

mRIE – aparat słuchowy typu RIC na baterię 312

RIE – aparat słuchowy typu RIC na baterię 13

BTE – aparat słuchowy z „cienkim wężykiem” na baterię 13

 

Dane techniczne

Poziom technologiczny średni
Łączność bezprzewodowa e2e + multimedia: telefon, TV, MP3
Liczba kanałów 12
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl