Signia Pure 312 Nx

700,00 2 700,00 

Signia Pure 312 Nx

4.00 out of 5
SKU: N/A Category: Standard
  • bez refundacji
  • refundacja NFZ dla dorosłych
  • refundacja NFZ dla dzieci
Wyczyść

Niewielki rozmiar, naturalne brzmienie własnego głosu i bezpośrednia transmisja dźwięku.
Twoi eleganccy kompani w naturalnym słyszeniu.
Omawiasz ze znajomymi ostatnią wystawę, rozpływasz się nad cudownym koncertem symfonicznym czy wspaniałym baletem – aparaty Signia Pure™ 312 pozwalają Ci dzielić się wszystkimi pięknymi chwilami w życiu i zanurzyć się w nich całkowicie. Dzięki aparatom Pure 312 możesz cieszyć najbardziej naturalnym doświadczeniem słuchowym i najwyższej jakości transmisją dźwięku z telewizora lub smartfona.

Opis

Maksymalna dyskrecja

Czysta finezja w niewielkim rozmiarze: Dzięki małej, eleganckiej obudowie umieszczone za uszami aparaty Signia Pure 312 nie rzucają się w oczy. Możesz obsługiwać je zdalnie przy pomocy smartfona dla całkowitej dyskrecji i wygody.

W pełni wyposażony

Wypełniony najnowocześniejszą, precyzyjną technologią Signia Pure 312 zapewnia najbardziej naturalny dźwięk i największą wydajność słyszenia oraz najwyższej jakości transmisję dźwięku.

Dla wszystkich poziomów ubytków słuchu.

Lekki, średni, ciężki czy głęboki ubytek słuchu – Pure 312 stawia czoło tym wyzwaniom i zwraca Ci naturalne brzmienie życia

Wszystko gra. Z aparatami Pure.

Niech Twój własny głos brzmi naturalnie.

Od żarliwej dyskusji o sztuce po wizycie w muzeum do ekscytacji podczas zwiedzania nowego miasta z bliskimi – nowe aparaty Signia pozwalają Ci rozkoszować się światem dźwięków.
Pozwalają Ci odbierać własny głos w idealnej harmonii z otoczeniem. W ten sposób możesz cieszyć się najbardziej naturalnym doświadczeniem słuchowym i największą wydajnością dźwięku nawet podczas odkrywania piękna nowych miejsc.

Ciesz się bezpośrednią transmisją rozmów telefonicznych, muzyki i dźwięku z telewizora.

Transmituj ulubiona operę wprost do swoich uszu, dyskretnie dopasowuj poziom głośności do swoich upodobań podczas oglądania nowej sztuki w telewizji albo korzystaj z aplikacji GPS i słuchaj jak najszybciej dojechać do najważniejszych atrakcji – wszystko, czego potrzebujesz, to Twój smartfon.
Przy pomocy aplikacji Signia możesz bezpośrednio transmitować dźwięk z różnych źródeł do swoich aparatów słuchowych Signia i obsługiwać je zdalnie. Wszystko w zasięgu palca.

Połącz się z łatwością obsługi.

Telefon

Przekazuj rozmowy telefoniczne bezpośrednio ze swojego smartfona Apple (lub przy pomocy StreamLine Mic ze swojego smartfona z systemem Android) do aparatów słuchowych dla całkowitej wygody.

Muzyka

Słuchaj ulubionej muzyki nadawanej bezpośrednio do aparatów słuchowych z Twojego urządzenia Apple (lub przy pomocy StreamLine Mic z Twojego urządzenia z systemem Android), by doświadczyć wyjątkowych wrażeń dźwiękowych.

Telewizja

Dzięki StreamLine TV dźwięk z Twojego telewizora może być przekazywany bezpośrednio do aparatów słuchowych. Możesz łatwo włączyć transmisję audio i dostosować poziom głośności przy użyciu aplikacji Signia.

Pilot zdalnej obsługi

Aplikacja Signia pozwala Ci zdalnie zmieniać ustawienia aparatów i dostosowywać je do osobistych preferencji.

A jeśli nie korzystasz ze smartfona, pilot miniPocket™ również zapewnia wygodną obsługę zdalną.

Ciesz się dźwiękiem w idealnej harmonii.

Słyszenie własnego głosu

Wielu użytkowników aparatów słuchowych nie lubi brzmienia własnego głosu, który wydaje się głośny i zniekształcony.

Jako pierwsze na świecie, nowe aparaty słuchowe Signia rozwiązują tę kwestię: funkcja OVP™ (Own Voice Processing – przetwarzanie własnego głosu) zapewnia Ci narutalne brzmienie Twojego głosu wraz z optymalnym słyszeniem wszystkich innych dźwięków, by dać przyjemne, naturalne doświadczenie słuchowe.

Mowa w hałasie

Jakość mowy w nowych aparatach marki Signia pozwala Ci wyraźnie rozumieć mowę w każdej sytuacji za pomocą nowoczesnej technologii redukcji hałasu. Dzięki temu możesz łatwiej zrozumieć rozmówcę nawet w głośnym otoczeniu, jak restauracja czy konferencja.

Rozmowa podczas hałasu

Klasyfikator 3D zapewnia zaawansowaną automatyczną kontrolę we wszystkich sytuacjach i pozwala Ci się cieszyć najwyższą wydajnością słyszenia. Aby zapewnić optymalne słyszenie także podczas poruszania się, ustawienia aparatu słuchowego są automatycznie zmieniane na podstawie danych o ruchu z aplikacji Signia.

Krystaliczny dźwięk

Klarowność dźwięku oferuje najbardziej realistyczne i naturalne brzmienie w każdym środowisku. W ten sposób możesz się cieszyć krystalicznie czystym dźwiękiem nawet w najgłośniejszym otoczeniu.

Opieka dopasowana do Ciebie:

Aplikacja SigniaApp to protetyk słuchu w Twojej kieszeni. Możesz otrzymać natychmiastową pomoc i poradę, a nawet poprosić o zdalne dostosowanie aparatów, żeby znaleźć optymalne ustawienia w realnych sytuacjach.

Aplikacja SigniaApp jest dostępna do pobrania bezpłatnie na urządzenia z systemiami iOS i Android za pomocą App Store® lub Google Play™. Twój protetyk słuchu może pomóc Ci pobrać i zainstalować aplikację oraz skonfigurować ją, by była gotowa do używania.

Dodatkowe informacje

Kolor

Beżowy, Ciemny granit, Ciemny szampan, Czarny, Głęboki brąz, Granitowy, Perłowa biel, Piaskowy brąz, Srebrny, Szary, Złoty blond

Refundacja

bez refundacji, refundacja NFZ dla dorosłych, refundacja NFZ dla dzieci

Call Now Button