Signia Motion 13 Nx

700,00 2 700,00 

Signia Motion 13 Nx

5.00 out of 5
SKU: N/A Category: Standard
  • bez refundacji
  • refundacja NFZ dla dorosłych
  • refundacja NFZ dla dzieci
Wyczyść

Wszechstronne rozwiązanie dla naturalnego brzmienia własnego głosu i bezpośredniej transmisji dźwięku. Rozmowa przy kawie, zabawa z wnukami w ogrodzie czy po prostu relaks na balkonie i słuchanie śpiewu ptaków – Motion™ 13 marki Signia pozwala Ci się cieszyć najbardziej naturalnym doświadczeniem słuchowym i najwyższej jakości transmisją dźwięku z telewizora lub smartfona.
Doświadczenie słuchowe skrojone na miarę. Motion 13 zapewnia różnorodne możliwości dopasowania i obsługi, by idealnie sprostać Twoim wymaganiom i potrzebom. W ten sposób Twój protetyk słuchu może wybrać rozwiązanie słuchowe dopasowane do Ciebie.

Opis

Naturalna łatwość słuchania zdefiniowana na nowo.

Eleganckie, łatwe w obsłudze, lekkie.

Nowe aparaty słuchowe Motion™ to wygodne i dyskretne modele, które mogą być stosowane do prawie każdego rodzaju ubytku słuchu. Łatwe w obsłudze aparaty Motion są po brzegi wypełnione funkcjami, dzięki którym słuchanie jest naprawdę proste. Gdziekolwiek jesteś, zrelaksuj się i ciesz dźwiękiem życia.

Aparaty słuchowe Signia Motion

Łatwe w obsłudze, wygodnie dyskretne.

Wytrzymała obudowa pokonująca codzienne trudności. Motion posiada stopień ochrony IP-67, co oznacza, że jest odporny na wilgoć, kurz i brud. Dla dodatkowej wygody noszenia i użytkowania możesz wybrać pomiędzy rożkiem a wężykiem ThinTube.

Ciesz się prawdziwym dźwiękiem życia.

Nieważne czy jesteś w biurze, zatłoczonym sklepie, czy ulubionej restauracji, wszędzie tam gdzie jest wysoki poziom hałasu, prowadzenie rozmowy wymaga wysiłku i koncentracji. Wytężanie słuchu, aby usłyszeć rozmówców w takich sytuacjach jest męczące — wiedzą to nawet osoby z normalnym słuchem.

Nowe aparaty Motion przynoszą ulgę w takich chwilach. Ich zaawansowana funkcja SPEECH bezustannie monitoruje to, co słyszysz i wyróżnia dominującego rozmówcę, wyciszając jednocześnie niechciane głosy i dźwięki otoczenia. Słyszysz tylko to, co chcesz. W rezultacie słuchanie jest naprawdę łatwe. Cały dzień. W każdej sytuacji.

Aparaty słuchowe Signia Motion - ciesz się dźwiękiem życia

Dzień z rodziną. I aparatami Motion.

Aparaty słuchowe Signia Motion - dzień z rodziną

Zamieszanie przy śniadaniu.

Twoi bratankowie przyjechali z wizytą. Przy stole trwają ożywione rozmowy o planach na ten dzień. Głosy odbijają się od ścian, odgłos sztućców i szklanek zakłóca rozmowę. Aparaty Motion sprawiają, że nic nie umknie Twojej uwadze. Zaawansowana, automatyczna funkcja SPEECH skupiająca się na mowie, uruchamia jednocześnie SoundSmoothing™, aby zredukować dźwięk sztućców.

Dzięki aparatom Motion łatwo słyszysz to, co ważne. Tak naprawdę z aparatami Motion będziesz myśleć tylko o tym czy zjeść jogurt, czy musli. Lub i to, i to.

Aparaty słuchowe Signia Motion - Zamieszanie przy śniadaniu

Garść przyjemności.

Przed kawiarenką wszyscy cieszą się letnim powietrzem, obserwując leniwy ruch na ulicy.

Aparaty Motion łatwo zmierzą się z gwarem głosów dookoła. Ich automatyczna funkcja SPEECH skupia się na mowie, uruchamiając jednocześnie redukcję hałasu i binauralny eWindScreen™, aby stłumić hałas wiatru i wyciszyć odgłosy przejeżdżających samochodów.

Radosne świętowanie.

Uczestniczysz w ożywionej dyskusji w tłumie na balu. Z aparatami Motion wszystko słyszysz doskonale. Przyjęcie przenosi się do sali balowej, gwar głosów odbija się od ścian z lewej, z prawej i z przodu. Dzięki programowi EchoShield w aparatach Motion, pogłosy z sali są wygłuszone, a Ty możesz skoncentrować się na dobrej zabawie.

Aparaty słuchowe Signia Motion - naturalne brzmienie

Naturalne brzmienie które docenisz.

Program Muzyka HD w aparatach Motion to doskonała jakość dźwięku zaprojektowana do słuchania muzyki. Gdziekolwiek cieszysz się muzyką: na koncercie, w zaciszu domowym czy występując na żywo na scenie, program Muzyka HD w Twoich aparatach Motion zapewnia doskonałą jakość dźwięku, dzięki czemu doświadczasz znakomitego, prawdziwie zoptymalizowanego brzmienia.

Dodatkowe akcesoria do aparatów słuchowych.

Doświadczenia słuchowe szyte na miarę.

Przyprowadzanie rano dzieci do szkoły, spotkania z przyjaciółmi na obiedzie, oglądanie telewizji wieczorem — każdy dzień pełen jest różnych sytuacji akustycznych i rozmów. Czy nie byłoby wspaniale gdybyś mógł transmitować dźwięki prosto do swoich uszu, dyskretnie zmieniać ustawienia swoich aparatów słuchowych i łatwo je ładować?

.

Transmisja audio.

easyTek: Technologia łatwa w użyciu

Przekształcenie bezprzewodowych aparatów słuchowych w wysokiej jakości zestaw stereo jest naprawdę łatwe. Inteligentny i wielofunkcyjny przycisk pozwala na włączanie i wyłączanie streamera easyTek™, odbieranie rozmów telefonicznych, zmianę programów słyszenia lub łatwe przełączanie się pomiędzy różnymi źródłami dźwięku – odtwarzacze muzyki, telewizory i wiele więcej, a wszystko to dzięki tylko jednemu przyciskowi. Proste przyciski kontroli poziomu głośności pozwalają na jego szybką zmianę. A dzięki diodom LED wiesz, kiedy trzeba naładować baterie.

Aparaty słuchowe Signia Pure easyTek

Dzięki easyTek połączysz swoje aparaty słuchowe z IPhone, iPadami, urządzeniami Android oraz z telefonami z włączonym Bluetooth.

Signia Pure easyTek

Akcesoria dla easy Tek.

Poniższe akcesoria dopełniają urządzenie easyTek

Signia Pure Nadajnik TV

Połączenie z easyTek: nadajnik TV.

Nadajnik TV łączy telewizor bez funkcji Bluetooth z urządzeniem easyTek. Dzięki temu, użytkownicy aparatów słuchowych mogą bezprzewodowo transmitować dźwięk prosto do aparatów i w pełni cieszyć się ulubionym filmem.

Aplikacja easyTek: Więcej dyskrecji, więcej wygody, więcej możliwości.

Aplikacja easyTek™ w połączeniu ze streamerem easyTek to jeszcze więcej funkcjonalności z jeszcze większą dyskrecją użytkowania.

Przewyższając funkcjami samego streamera, aplikacja easyTek umożliwia sprawdzenie statusu aparatów słuchowych na ekranie smartfona, transmitowanie dźwięku z różnych źródeł lub użycie smartfonu jako pilota zdalnej obsługi. To, co wygląda jak sprawdzanie wiadomości tekstowych, w rzeczywistości jest regulacją aparatów słuchowych.

Signia Pure Aplikacja easyTek

Pobierz aplikację easyTek:

pobierz aplikację easyTek

Piloty zdalnej obsługi.

Zabieranie dzieci do szkoły, spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej kawiarni, oglądanie telewizji wieczorem: każdy dzień pełen jest różnych sytuacji akustycznych i rozmów. Czy nie byłoby wspaniale transmitować dźwięk bezpośrednio do uszu, dyskretnie sterować swoimi aparatami słuchowymi czy łatwo je ładować?

Pilot zdalnej obsługi: easyPocket.

Elegancki pilot easyPocket™ posiada wygodne, duże przyciski oraz wyświetlacz, co umożliwia łatwe sterowanie funkcjami Twoich aparatów słuchowych.

Dyskretna kontrola: miniPocket.

Rozwiązanie idealne dla każdego kto chce mieć dyskretną i wygodną kontrolę nad aparatami słuchowymi bez konieczności posiadania dużego pilota zdalnej obsługi bądź smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu, miniPocket jest tak mały, że można nosić go z kluczami, a jednocześnie daje możliwości obsługi najważniejszych funkcji.

Aplikacja touchControl: Całkowita dyskrecja w zasięgu Twojej dłoni.

Zmień swojego smartfona w dyskretne urządzenie sterujące aparatami słuchowymi: aplikacja touchControl™ pozwala na cieszenie się jeszcze większym poziomem wygody użytkowania.

Zmienianie programów słyszenia czy dostosowanie poziomu głośności. Wszystko czego potrzebujesz to Twój smartfon.

Pobierz aplikację touchControl:

Ładowanie:

Ładowarka: eCharger.

eCharger ładuje i osusza aparaty słuchowe przez noc, nie musisz zatem martwić się o zmianę baterii.

Szumy uszne?

Ulga na wyciągnięcie ręki.

Aparaty Signia zapewniają ulgę osobom cierpiącym na szumy uszne dzięki generatorowi szumu, który wytwarza szumy statyczne i dźwięki fal oceanu. Zapytaj protetyka słuchu o rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Więcej informacji na stronie producenta: https://www.signia-aparatysluchowe.pl/motion-primax/

Dodatkowe informacje

Kolor

Beżowy, Ciemny granit, Ciemny szampan, Czarny, Elegance, Głęboka czerwień, Głęboki brąz, Granitowy, Piaskowy brąz, Spirit, Srebrny, Szary, Złoty blond

Refundacja

bez refundacji, refundacja NFZ dla dorosłych, refundacja NFZ dla dzieci

Call Now Button